Nabídka

Speciální Masáž Dle Potřeb Vašeho těla70 min1100,-
Čínská Tlaková Masáž60 min600,-
Protimigrénová Masáž45 min450,-
30 min300,-
Lymfatická Masáž120 min1500,-
90 min
60 min
1300,-
900,-
Sportovní a Relaxační Masáž90 min900,-
45 min450,-

Popis jednotlivých masáží:

Speciální masáž dle potřeb Vašeho těla – Působením na energetická centra Vašeho těla dochází k uvolnění svalů, odstranění bolesti a lze působit i na vnitřní orgány. Jedná se o speciální techniku za použití vnitřní energie, která vede k probuzení léčebného procesu ve Vašem těle.

Čínská tlaková masáž – Využívá znalosti akupunkturních drah a bodů. Stimuluje energii v meridiánech – orgánových drahách. Masáž působí blahodárně na celý organismus.

Protimigrénová masáž – Pokud trpíte bolestmi hlavy nebo máte zablokovanou krční páteř, tato masáž je určena přesně pro Vás

Lymfatická masáž – Jedná se o speciální masáž, která působí jako prevence některých zdravotních potíží, tak i v případě různých otoků a dalších zdravotních komplikací. Též napomáhá k odstranění celulitidy.

Sportovní a Relaxační masáž – Vhodná pro všechny, kteří sportují a potřebují zregenerovat unavené svaly, nebo naopak připravit k co nejlepšímu výkonu. Máte sedavé zaměstnání nebo stojíte celý den na nohou? Relaxační masáž uleví Vašemu unavenému tělu a dodá Vám novou energii.