Nabídka

Speciální Masáž Dle Potřeb Vašeho těla60 min800,-
Čínská Tlaková Masáž60 min800,-
Protimigrénová Masáž45 min600,-
30 min400,-
Lymfatická Masáž120 min1700,-
90 min
60 min
1200,-
800,-
Sportovní a Relaxační Masáž90 min1200,-
45 min600,-
Dornova Metoda a Breussova Masáž60 min800,-

Popis jednotlivých masáží:

Speciální masáž dle potřeb Vašeho těla – Působením na energetická centra Vašeho těla dochází k uvolnění svalů, odstranění bolesti a lze působit i na vnitřní orgány. Jedná se o speciální techniku za použití vnitřní energie, která vede k probuzení léčebného procesu ve Vašem těle.

Čínská tlaková masáž – Využívá znalosti akupunkturních drah a bodů. Stimuluje energii v meridiánech – orgánových drahách. Masáž působí blahodárně na celý organismus.

Protimigrénová masáž – Pokud trpíte bolestmi hlavy nebo máte zablokovanou krční páteř, tato masáž je určena přesně pro Vás

Lymfatická masáž – Jedná se o speciální masáž, která působí jako prevence některých zdravotních potíží, tak i v případě různých otoků a dalších zdravotních komplikací. Též napomáhá k odstranění celulitidy.

Sportovní a Relaxační masáž – Vhodná pro všechny, kteří sportují a potřebují zregenerovat unavené svaly, nebo naopak připravit k co nejlepšímu výkonu. Máte sedavé zaměstnání nebo stojíte celý den na nohou? Relaxační masáž uleví Vašemu unavenému tělu a dodá Vám novou energii.

Dornova Metoda a Breussova Masáž – Dornova metoda představuje jemný a bezpečný způsob, jak napravit nevyrovnanosti páteře a kloubů, a tím pomoci ke zmírnění bolesti zad, kloubů, krční páteře, kyčle, bolesti hlavy a dalších problémů. Breussova masáž je jemná, energická a účinná metoda, kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Meziobratlové ploténky díky masážnímu oleji ,,nabobtnají,, a obratle se pak lépe vyrovnají.